"Co má příjít, to přijde, a pak se tomu postavíme."
- Rubeus Hagrid, Harry Potter a Ohnivý pohár (kniha), str. 559

Aktuální povídky:
14. kapitola povídky Nechť se znovu setkáme (o páru Bellarke)
13. kapitola povídky Ples (o páru Bellarke)
4. kapitola povídky Hledání opory (ze světa Harryho Pottera)
3. kapitola povídky Válka emocí (o páru Kabby)
6. kapitola povídky Dvojí tvář (detektivní povídka)
Jednorázová povídka Bellamy Blake - Smíření
Jednorázové povídky:
Odkaz na veškeré jednorázové povídky zde. Všechny se týkají The 100.

Jsem ráda za všechny komentáře, klidně i k starším článkům.

Ples (Bellarke) - 9. kapitola

21. srpna 2015 v 6:02 | Liesel |  Ples (kapitolová povídka z The 100)

Autor: Liesel (není to zkopírované, ani přeložené)
Výskyt: Seriál The 100
Pár: Bellamy Blake a Clarke Griffin (Bellarke)
Název povídky: Ples
Tip povídky: Fan-Fiction, kapitolová
Místo děje: Vesmírná loď Archa
Čas děje: Ještě před první sérií The 100, večer
Omezení: 12+
Popis: Clarke se zaučuje na doktorku, Bellamy se zaučuje na strážce a na Arše se připravuje ples


Pro připomenutí si můžete přečíst předchozí kapitolu zde.

Poslední odstavec minulé kapitoly:
V půl šesté se oba dva připravili, Bellamy vyměnil šedé tričko za světle modrou košili, Clarke vyměnila džíny a fialové tričko za tmavě modré šaty. Sahaly jí ke kolenům, měly tlustá ramínka a kolem krku malý bílý límeček. K pasu byly přiléhavé. U nohou volnější. Pak se Clarke vydala za Bellamym.

9. kapitola:
Bellamy už stál ve dveřích, když se blížila Clarke, která si ještě upravovala vlasy. Měla je sčesané do volného drdolu, ze kterého jakoby padaly pramínky vlasů. Bellamy byl volně opřený o rám a na tváři měl lehký úsměv. Za ním pobíhala po bytě Octavia, jako by nemohla něco najít. Když se Clarke zastavila u dveří a podívala se za Bellamyho, hodila po něm tázavý pohled, ale pořád se usmívala.
"Hledá svůj náramek pro štěstí. Myslí si, že jí to pomůže k tomu, aby jí Lincoln konečně pozval na ples..." pousmál se "Sluší ti to, Clarke."
Clarke usmála "No jo, mít rodiče v Radě má i výhody. Například to, že se ti lépe shánějí šaty, těch je tady na Arše nedostatek. Nemají žádný praktický užitek..." řekla a znovu se usmála.
"I nepraktické věci mohou být dobré. Ty a tvoje šaty jste toho důkazem..." zasmál se a znovu se podíval na Clarke.
"Díky. Taky ti to sluší..." Clarke to nedořekla, protože jí do řeči skončila Octavia, která už našla svůj náramek pro štěstí.
"No bezva, oba máte na sobě modrou. Nechcete se cestou na párty rovnou držet za ruce a utápět se ve svých očích..." řekla Octavia ironicky.
"Tak zaprvé, já mám světle modrou košili a Clarke tmavě modré šaty, takže až tak sladění nejsme. Navíc, na ničem, ohledně šatů, jsme se dopředu nedomlouvali. A ohledně toho držení za ruce... to se mi zdá jako dobrý nápad..." provokoval Bellamy a Clarke se lehce zasmála.
"No jo, opravdu dobrej nápad, Octavie, díky..." přidala se Clarke. Octavia po nich hodila udivený pohled a pak zavrtěla hlavou.
"Chtěla bych se s vámi dál dohadovat, ale nechci přijít pozdě, takže bysme měli jít."
Všichni se tedy vydali směrem na párty. Octavia na sobě měla fialové tričko, podobné jako měla během dne Clarke a černé kraťasy. Bellamy a Clarke šli vedle sebe a na chvíli se opravdu chytili za ruce, aby naštvali Octavii. Ta jen obrátila oči v sloup a radši nic neříkala. Když Bellamy pustil Clarčinu ruku, ucítil malou lítost, stejně jako Clarke.
Předmaturitní párty se konala v jedné společenské místnosti. Rada nechtěla schvalovat nějaké párty a podobné akce, ale někdy udělala výjimku. Nešlo o žádný divoký mejdan. Zákony na Arše byly přísné, a málokdo se opovážil je porušit. V místnosti bylo několik desítek teenagerů, několik řad skleniček a velká mísa s alkoholem - vodkou.
"Vsadím se, že tu vodku nikdo z Rady nepovolil..." zauvažovala nahlas Clarke.
"Takhle to chodí vždycky. Rada si na to zvykla. Dokud někdo neporuší nějaký zákon, je to v pohodě..." informoval Clarke Bellamy.
"Ale porušení rozkazu Rady je taky nezákonné." řekla nechápavě Clarke.
"Jak jsem řekl, v případě alkoholu na párty si na to Rada zvykla..." vysvětlil Bellamy. Pak začal pohledem hledat Octavii, dokud ji neuviděl s Lincolnem. Podle Bellamyho se Octavia k Lincolnovi až moc tiskla, ale to teď nehodlal řešit.
"Co kdybychom šli někam, kde budeme mít víc klidu a soukromí?" navrhla Clarke.
Bellamy se pousmál "Proč?"
Clarke nic neřekla, jen si přitáhla blíže za límeček košile a pak ho lehce a krátce políbila. Pak se oba usmáli na toho druhého a vzájemně se zadívali do očí.
Bellamy taky nic neříkal, jen vzal Clarke kolem pasu a zamířil k jedné chodbě, která byla pořád blízko společenské místnosti, ale nikdo tam nebyl.
Pak chytili Clarke i druhou rukou kolem pasu a políbil jí, nejdřív lehce, pak vášnivě. Clarke ho chytla kolem ramen a nechala se přitlačit ke zdi, o kterou se opřela zády. Bellamy jí začal líbat na krku a Clarke slabě vzdychla. Pak se začali znovu líbat. Po chvíli se Bellamy trochu odtáhl.
"To bylo skvělý..." řekla Clarke a nadechla se.
"Jo to bylo..." souhlasil Bellamy a zadíval se Clarke do očí, ona jeho pohled opětovala. Znovu Bellamyho políbila a pak se přesunula k jeho krku, slabě ho kousla a jemu se zrychlil dech. Jednou rukou pustil Clarčin pas a opřel se o zeď, potřeboval znovu získat rovnováhu. Oba cítili velké vzrušení a slast. Oba chtěli víc, ale poznali se teprve předevčírem. Nebylo by správné zacházet moc daleko, to by se ani k jednomu nehodilo. Jenže z nějakého důvodu jim tohle bylo jedno. Dál se vášnivě líbali a chtěli více než to.
"Znám... znám jedno místo... kde... můžeme být... úplně sami..." snažil se říct Bellamy mezi prudkými nádechy, které mu způsobovala Clarke, když ho vášnivě líbala na krku "...každý kadet... dostane v osmnácti... svůj... vlastní byt... můžeme... tam jít..." dokončil větu Bellamy, zatímco ho Clarke dál líbala na krku, pak se odtáhla.
"Dobře..." souhlasila Clarke, která také dýchala prudce a zrychleně. Pak vzala Bellamyho za ruku a nechala se vést.

Doufám, že se vám kapitola líbila. Prosím, pište komentáře. Hrozně ráda bych znala váš názor na tuto kapitolu. Další kapitola bude na konci srpna (plus mínus za týden). Veškerá nespisovnost je zde schválně.
Liesel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama