"Co má příjít, to přijde, a pak se tomu postavíme."
- Rubeus Hagrid, Harry Potter a Ohnivý pohár (kniha), str. 559

Aktuální povídky:
14. kapitola povídky Nechť se znovu setkáme (o páru Bellarke)
13. kapitola povídky Ples (o páru Bellarke)
4. kapitola povídky Hledání opory (ze světa Harryho Pottera)
3. kapitola povídky Válka emocí (o páru Kabby)
6. kapitola povídky Dvojí tvář (detektivní povídka)
Jednorázová povídka Bellamy Blake - Smíření
Jednorázové povídky:
Odkaz na veškeré jednorázové povídky zde. Všechny se týkají The 100.

Jsem ráda za všechny komentáře, klidně i k starším článkům.

Wells Jaha (Eli Goree)

18. července 2015 v 18:30 | Liesel |  Postavy ze seriálu The 100
Pozor - SPOILERY!
Jméno:
Wells Jaha
Herec:
Eli Goree
Výskyt:
Seriál The 100

Status:
Po smrti
Pohlaví:
Muž
Věk:
17
Titul:
Žádný
Postavení:
Syn Kancléře
Kancléř Země (Chancellor of Earth)
Princ (Prince)
Zemědělec
Zařazení:
Originální Stovka, narodil se na Arše
Rodina:
Matka - neznámá
Otec Thelonious Jaha
Lásky:
Clarke Griffin (miloval jí)
Přátelé:
Clarke Griffin (on jí miloval, byli nejlepší přátelé, ale ona ho nějaký čas nenáviděla, protože si myslela, že udal jejího otce)
Finn Collins (nebyli přímo přátelé, ale jeden druhého respektovali a Finn se Wellse zastal, při útoku Johna Murphyho, když měl Wells zraněnou nohu)
Důležité činy:
Nechání Clarke, aby si myslela, že udal jejího otce, a aby ho za to nenáviděla
Přizvání Charlotte, aby si k němu sedla během hlídky, chvíli před tím, než ho bodla
Výroky:
"Učinil jsem volbu. Jestli mě ona bude nenávidět po zbytek mého života, učinil jsem dobrou volbu, a to je vše, co potřebuješ vědět. - I made a choice. If she hates me for the rest of my life, I made the right choice, and that's all you need to know." k Finnovi, když mu začalo docházet, že Wells neudal Clarčina otce, a když se mu Wells snažil naznačit, že mu do toho nic není
Dějová linka:
Wells je důležitou postavou seriálu The 100. Patří do originální Stovky. Nejspíše byl zavřen za poškození posledního živého stromu na Arše, který byl po desetiletí uchováván. Tento zločin provedl úmyslně, protože chtěl do vězení, aby mohl být na Zemi s Clarke. Jinak byl Wells velice spravedlivý, pořádný a přísný, takže by nic takového normálně neprovedl. Je syn Kancléře Thelonia Jahy, což mu značně znesnadňovalo vztahy s ostatními, výjimkou byla pouze Clarke. Byl ironicky přezdíván Princem a Kancléřem Země, předevím Johnem Murphym. Měl konflikty s Bellamym a Murphym a pár dalšími. Už od dětství se kamarádil s Clarke, která mu jednoho dne svěřila, že její otec hodlá oznámit hrozbu vyprchání kyslíku na Arše, i přes zákaz Rady. Její otec byl pak udán a popraven, takže Clarke věřila, že to byl Wells. Ve skutečnosti to byla Abby, Clarčina matka, ale Wells nechal Clarke, aby ho nenáviděla, protože nechtěl, aby se dozvaděla bolestivou pravdu. Nakonec se ale Clarke s Wellsem usmířila, když se pravdu dozvěděla. Wells byl proti sundavání identifikačních náramků, ale Bellamy a jeho kamarádi mu jeho náramek sundali násilím. Wells měl dobré zemědelské znalosti a snažil se zavést na Zemi pořádek, to se mu ale nedařilo. V díle 1x04 (Earth Kills) byl zabit dvanáctiletou Charlotte, která ho nemohla snést, protože jí připomínal jeho otce, který nechal popravit její rodiče. O Wellsovi se pak, v průběhu seriálu, mluví a jednou se zjevuje jako halucinace svému otci.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama