"Co má příjít, to přijde, a pak se tomu postavíme."
- Rubeus Hagrid, Harry Potter a Ohnivý pohár (kniha), str. 559

Aktuální povídky:
14. kapitola povídky Nechť se znovu setkáme (o páru Bellarke)
13. kapitola povídky Ples (o páru Bellarke)
4. kapitola povídky Hledání opory (ze světa Harryho Pottera)
3. kapitola povídky Válka emocí (o páru Kabby)
6. kapitola povídky Dvojí tvář (detektivní povídka)
Jednorázová povídka Bellamy Blake - Smíření
Jednorázové povídky:
Odkaz na veškeré jednorázové povídky zde. Všechny se týkají The 100.

Jsem ráda za všechny komentáře, klidně i k starším článkům.

Ples (Bellarke) - 5. kapitola

12. července 2015 v 20:18 | Liesel |  Ples (kapitolová povídka z The 100)

Autor: Liesel (není to zkopírované, ani přeložené)
Výskyt: Seriál The 100
Pár: Bellamy Blake a Clarke Griffin (Bellarke)
Název povídky: Ples
Tip povídky: Fan-Fiction, kapitolová
Místo děje: Vesmírná loď Archa
Čas děje: Ještě před první sérií The 100, den
Omezení: 12+
Popis: Clarke se zaučuje na doktorku, Bellamy se zaučuje na strážce a na Arše se připravuje ples


Pro připomenutí si můžete přečíst předchozí kapitolu zde.

Poslední odstavec minulé kapitoly:
"Dobrou noc, Bellamy..." řekla, když se za ní zavíraly dveře. Cestou domů si Clarke pořád dokola vybavovala polibek, který se jí zdál nejúžasnější na světe. Když přišla domů, lehla si a usnula. Bellamy uklidil skleničky od tequily a myslel na vše, co se odehrálo, hlavně na ten polibek. Pak si lehl na gauč a usnul.

5. kapitola:

Když se Clarke vzbudila, strašně jí bolela hlava. Když se Bellamy vzbudil, taky ho strašně bolela hlava. A ještě více je oba hlava rozbolela, když si vzpomněli na včerejší večer.

Myšlenky Bellamyho:

Oh, moje hlava! Kolik jsem toho včera vypil? Pamatuji si, že přes pět panáků tequily. Bezva, a zrovna dneska mám náročnej trénink. Ale co, nebude to poprvý, ani naposled, co jsem se takhle opil. Ale pro Clarke to bude horší. Včera mi řekla, že se opila jenom jednou, takže… Moment, Clarke. Vždyť já se s ní včera líbal! Úplně mi to vypadlo. Bylo to úžasný, ale oba jsme byli opilí. Třeba toho strašně lituje a už mě nebude chtít vidět. Budu si s ní muset promluvit... Ale teď musím vstávat. Musím na trénink.

Myšlenky Clarke:

Hm, strašně mě bolí hlava. Neměla jsem pít tolik tequily. Navíc, když mám dneska celý dopoledne přednášky. A ještě k tomu píšeme test z literatury… A sakra! Měla jsem si přečíst poslední dvě kapitoly z knihy Třetí válka, třetí konec, čtvrtý začátek. Ale já ty kapitoly nepřečetla a teď už to nestihnu, vždyť už je půl osmý a v osm máme hodinu literatury a… ten pitomej test. Ale za ten večer s Bellamym to stálo. Ten polibek byl úžasnej. Ach, a Bellamy je tak sexy. Ale… co když to byl jenom omyl? Dost jsme toho vypili, takže toho teď možná lituje. A navíc jsme se teprve včera potkali, a já se s ním líbala. A ještě k tomu jsem mu dávala tak trapné otázky… "Chceš mě políbit?" "Líbím se ti?" "Políbíš mě ještě?" "Měl jsi někdy holku?" "A spali jste spolu?"… Tolik trapných otázek. Odpoledne zkusím Bellamyho najít, třeba zajdu za Octavií, ta bude vědět, kde Bellamy je. Teď už musím vstávat, za chvíli mám ten test. Ale vzhledem k tomu, že mě strašně bolí hlava, nemám dočtenou tu knihu a hlavu má plnou Bellamyho… ten test dopadne hrozně.

Potom oba vstali, každý ve svém pokoji se připravili a vyšli z pokoje.

Clarke mířila na hodinu literatury a Bellamy mířil na trénink kadetů. Clarke došla rozmrzele do učebny a sedla si na své obvyklé místo. Těsně před začátkem hodiny si k ní přisedl Finn. Nestihl se s Clarke ani pozdravit, protože do učebny vešla profesorka a rozdala testy. Pak ještě chvíli mluvila o testu a dala pokyn pro začátek psaní. Test trval celou jednu hodinu a Clarke do něj nebyla schopná vůbec nic napsat. Na polovinu otázek neznala odpověď, protože klíčové věci se týkaly posledních pár kapitol knihy, které si Clarke nepřečetla, a na zbylé otázky odpovědi věděla, jenže jí tak bolela hlava, že si nedokázala na nic vzpomenout. Navíc musela pořád myslet na Bellamyho. Po hodině si učitelka vybrala testy a ukončila hodinu. Clarke vyšla ven a Finn šel hned za ní.

"Děje se něco, Clarke?" zeptal se Finn, protože mu Clarke přišla rozmrzelá - a taky, že byla rozmrzelá.

"Jen mě trochu bolí hlava. To bude asi ze stresu, z těch všech zkoušek…" řekla Clarke a cítila se hrozně, že lže svému nejlepšímu kamarádovi. Ale na to, aby mu řekla více, by si sama musela být jistá tím, co se včera stalo.

"Clarke, já poznám, že se něco děje. Co je s tebou?"

"Včera jsem to přehnala s pitím a teď mě hrozně bolí hlava. A navíc jsem si nepřečetla poslední dvě kapitoly knihy Třetí válka, třetí konec, čtvrtý začátek. Takže jsem ten test úplně zkazila."

"Nic si z toho nedělej, máš jinak dobrej prospěch. A alkohol je normální součástí života. Pořád jsi mi ale neřekla, kdo pil s tebou."

"Finne, já sama se ve včerejšku nevyznám."

"Takže ses včera opila s klukem. Jak se jmenoval?"

"Ty mi nedáš pokoj, co?"

"Jasně. Tak, kdo to byl?"

"Bellamy Blake. Bratr Octavie. Včera jsem šla k Octavii na návštěvu, a pak tam přišel i Bellamy. Zapovídali jsme se, Octavia pak odešla a my se opili… A líbali."

"Páni… Ty ses opila a líbala s Bellamym Blakem. To bych do tebe neřekl. Ale jsem rád, že se umíš odvázat. Už jsem se začínal bát, že budeš žít jenom učením. Přeju ti to." řekl upřímně Finn.

"Díky, jsi fakt kamarád, Finne. Jenže jsme se líbali opilí, takže nevím, jestli toho Bellamy nelituje. Budu si s ním odpoledne muset promluvit."

"Neboj se, jen málokdo by litoval líbání s tebou. Teď už ale musíme na hodinu, jinak profesor dějepisu Miller bude zuřit." Clarke do Finna ze srandy strčila a pak šli na hodinu. Všechny další hodiny už uběhly docela rychle a potom šla Clarke na oběd.

Bellamy měl mezitím po tréninku a taky šel na oběd. Před jídelnou se s Clarke potkali na chodbě…


Za zpoždění kapitoly se omlouvám. Další kapitola bude asi tak na začátku srpna. Své názory mi můžete sdělit v komentářích. Mimochodem, tato kapitola má možná trochu jiný desing, protože jsem jí psala ve programu Microsoft Word.

Vaše Liesel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama