"Co má příjít, to přijde, a pak se tomu postavíme."
- Rubeus Hagrid, Harry Potter a Ohnivý pohár (kniha), str. 559

Aktuální povídky:
14. kapitola povídky Nechť se znovu setkáme (o páru Bellarke)
13. kapitola povídky Ples (o páru Bellarke)
4. kapitola povídky Hledání opory (ze světa Harryho Pottera)
3. kapitola povídky Válka emocí (o páru Kabby)
6. kapitola povídky Dvojí tvář (detektivní povídka)
Jednorázová povídka Bellamy Blake - Smíření
Jednorázové povídky:
Odkaz na veškeré jednorázové povídky zde. Všechny se týkají The 100.

Jsem ráda za všechny komentáře, klidně i k starším článkům.

Informace o třetí sérii The 100

20. července 2015 v 14:00 | Liesel |  The 100 - seriál
Ahoj,
přidávám seznam novinek týkajících se třetí série The 100. Vím, že spousta novinek je už strarších, ale chtěla jsem počkat, až toho bude více. A ano, přiznávám, že jsem si občas pomohla překladačem, nebo na jiných českých stránkách, kde už informace byly, ale nic jsem nezkopírovala. A v některých rozhovorech jsem trochu poupravila věty, aby byly srozumitelné. Žádně údaje jsem ale neměnila.


1. Oficiální foto třetí série
2. Oficiální popis třetí série (zdoj v angličtině zde)
Po dvě sezóny byli kriminálníci ze Stovky na Zemi ve válce. Nejdívě mezi sebou, pak se Zemšťany, pak s lidmi z Mount Weather. Tímto způsobem přišlo mnoho z nich o život. Také všichni ztratili svou nevinnost. Naučili se, že v boji o přežití není hrdinů ani darebáků. Je jen žít a zemřít. Ale teď válka skončila. Bitva s Mount Weather byla vyhrána. Vězni se vrátili domů, na místo zdánlivého klidu. Ale mohou v sobě najít klid, po tom, co museli udělat, aby utekli? A je život více, než jen přežívání?
Naneštěsí, jejich nově získaný pocit normálnosti bude mít jen krátké trvání a jejich životy se provždy změní. Nové i staré testy budou zkoušet jejich loajalitu, nutit je až k jejich maximálním hranicím a bude jim položena otázka "Co doopravdy znamená být člověkem?".
Nejdříve bojovali za přežití. Pak bojovali za své přátele. Teď budou bojovat za lidskou rasu...
3. Rozhovory z Comic-Conu 2015, kterého se zúčastnili i někteří herci z The 100 (zdroj v angličtině zde)
Jason Rothenberg (producent):
"Bude to náš první skok v čase mezi sériemi. Třetí série začne několik měsíců po odchodu Clarke od jejích lidí."
Eliza Taylor (hraje Clarke):
"To, co Clarke udělala na konci druhé série bylo hrozné a traumatické. Ona utekla pryč, což je velmi proti Clarčině povaze. Myslím, že se bude trochu ztrácet. Nebude to moc dobře zvládat..."
Bob Morley (hraje Bellamyho):
"Během nepřítomnosti Clarke se bude Bellamy starat o zbylých 44 lidí ze Stovky. Jelikož ho tu Clarke nechala, Bellamy nejspíše udělá to, co Clarke neučinila. Stane se vůdcem. Clarke a Bellamy byli dobrý tým, ale moc ne v romantickém slova smyslu. Clarke dala Bellamymu moc činit rozhodnutí a důvěřuje mu. On si ale nevěří, že to zvládne..."
Znovu Eliza Taylor (v reakci na Boba Morleyho):
"Nemyslím, že by Clarke o někom takhle přemýšlela." - tím chce Eliza říct, že narozdíl od Bellamyho, ona se teď nebude tolik zaobývat vztahy.
Marie Avgeropoulos (hraje Octavii):
"Octavia ve skutečnosti nikdy nikam nezapadala, vždyť vyrůstala pod podlahou. Díky Lincolnovi našla své místo ve světě se Zemšťany, kteří v ní probudili bojovnici. Myslím, že pro ni bude těžké vrátit se do Camp Jaha, nejspíše bude cítit jistý odpor k lidem..."
Lindsey Morgan (hraje Raven):
"Raven se citově snaží vyrovnat s tím, že ztratila Finna a s tím, že ji to tak bolí. Také je v jejím životě někdo nový (Kyle Wick), což je pro ní nová překážka. Lidé uvidí novou Raven. Ona se změnila a snaží se obnovit sebe a svůj život kousek po kousku."
Znovu Jason Rothenberg (producent) o umělé inteligenci, která se objevila na konci druhé série:
"Vede nás to do úplně nového sci-fi směru. Sci-fi směr, který jsme měli na Arše, jsme ztratili, spolu s Archou, což mi chybí. Tohle nám dává možnost nového sci-fi směru."
4. Vrátí se Alycia Debnam Carey (hraje Lexu) a Steve Talley (hraje Kyla Wicka)?
Ano, Lexa se vrátí. Je to jisté. A taky se setká s Clarke. Promluvil o tom Jason Rothenberg na Comic-Conu - "Když se Clarke s Lexou poprvé ve třetí sérii setkají, bude mezi nimi velké jiskření, ale ne v dobrém slova smyslu, protože Clarke je naštvaná, kvůli Lexině zradě."
Také dodal, že ve třetí sérii bude něco více o mytologii a životě Zemšťanů.
Jestli se vrátí postava Kyla Wicka, to se ještě neví.
5. První epizoda třetí série
První epizoda třetí série bude rozděla na dvě části (part 1 a part 2 - česky část 1 a část 2) a bude se jmenovat Wanheda. Volně přeloženo to může znamenat Velitelka smrti, nebo také Smrt velitelky, ale žádný přesný, či oficiální překlad není, takže se musíme nechat překvapit.
6. Premiéra třetí série
Není známo, kdy přesně bude mít třetí série premiéru, ale ví se, že to bude na jaře 2016. To znamená, že od konce druhé série (na jaře 2015), to je rok. Původně měla být premiéra na podzim 2015, ale to se změnilo. Někteří se dokonce domnívali, že premiéra bude už v létě 2015, což je ale nesmysl, protože to se teprve začalo psát a natáčet.

Vaše Liesel
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Percabeth Percabeth | Web | 5. září 2015 v 15:41 | Reagovat

Skvělé informace.. :)

2 Liesel Liesel | E-mail | Web | 6. září 2015 v 19:37 | Reagovat

[1]: Děkuji.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama