"Co má příjít, to přijde, a pak se tomu postavíme."
- Rubeus Hagrid, Harry Potter a Ohnivý pohár (kniha), str. 559

Aktuální povídky:
14. kapitola povídky Nechť se znovu setkáme (o páru Bellarke)
13. kapitola povídky Ples (o páru Bellarke)
4. kapitola povídky Hledání opory (ze světa Harryho Pottera)
3. kapitola povídky Válka emocí (o páru Kabby)
6. kapitola povídky Dvojí tvář (detektivní povídka)
Jednorázová povídka Bellamy Blake - Smíření
Jednorázové povídky:
Odkaz na veškeré jednorázové povídky zde. Všechny se týkají The 100.

Jsem ráda za všechny komentáře, klidně i k starším článkům.

Mezi námi děvčaty - film

22. května 2015 v 11:27 | Liesel |  Filmy
Ahoj,
přidávám popisek mého oblíbeného filmu Mezi námi děvčaty (oficiální název je Freaky Friday).


Žánr:
Komedie/Rodinný/Fantasy/Drama
Omezení:
Žádné není
Oficiální popis:
Dr. Tess Coleman a její patnáctiletá dcera Anna spolu příliš nevycházejí. Nerozumí si v otázkách oblékání, účesů, hudby a už vůbec ne ve výběru partnerů. V jeden čtvrteční podvečer jejich vzájemná nevraživost dosáhne vrcholu: Anna zuří, protože má pocit, že matka nedostatečně podporuje její hudební kariéru a Tess - vdova, která se chystá na nové vdavky - nechápe, proč Anna nemůže dát jejímu snoubenci ani na chvíli pokoj. Vše se ale změní po malém incidentu v čínské restauraci, kde si matka s dcerou omylem vymění sušenky s přáníčky. Páteční ráno je jako studená sprcha - Tess i Anna s hrůzou zjistí, že si přes noc vyměnily těla. Po jednom dni stráveném v kůži své rodinné sokyně obě znovu nalézají vzájemný respekt. Sobotní svatba Tess se ale nezadržitelně blíží a oběma nezbývá, než rychle najít způsob, jak se dostat zpět do svého těla. Klasický román spisovatelky Mary Rodgers se vrací na stříbrné plátno ve zcela nové moderní adaptaci.
Vlastní popis:
Moc pěkný film, který jsem viděla mnohokrát, a stejně mě neomrzí. Film se zaměřuje na to, jaké to je být rodičem, či dítětem. A co teprve, když se rodič dostane do těla dítěte a dítě do těla rodiče, to jsou teprve zmatky. Film krásně vypráví o neshodech mezi rodičem a puberťákem, a o tom, že ani jedna strana to nemá lehké.
Patnáctiletá Anna (Lindsay Lohan) je typická teenagerka - pošťuchuje se s mladším bratrem, nebere svého nevlastního otce, je zamilovaná do spolužáka, hraje v kapele a samozřejmě se neshodne s matkou Tess, která je navíc psycholožka, což je jako třešnička na dortu hádek. Anna sem tam udělá nějakou pitomost, za což jí její matka potrestá, a to vždy skončí hádkou. Když jsou jednou na večeři v činské restauraci, tak jim jedna z majitelek restaurace dá čísnké sušenky s přáničky. Když si je ale přečtou, tak nastane zemětřesení a ráno se probudí v těle té druhé, z čehož šílí. Tess pozná, že její dcera to nemá až tak lehké a Anna si uvědomí, že její matka dělá vše, co může a že její mladší brat není tak hrozný. V cestě je ale překážka... druhý den je Tessina svadba, takže obě musí najít způsob, jak se vrátit do svého těla...
Mé hodnocení:
Moc pěkný a vtipný film, který doporučuji.
Trailer (EN):
Viděli jste tento film? Pište v komentářích.
Vaše Liesel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tee Pee Tee Pee | 22. května 2015 v 11:34 | Reagovat

Zdravím Tě,
netuším jak začít, nikdy jsem nebyla nucena nic podobného dělat, ale bylo mi to doporučeno a logicky jsem si i jistá, že je to asi to jediné, co mi může pomoci splnit můj sen. Proto se předem omlouvám, pokud Tě má žádost bude obtěžovat, ale věř, že i těch pár sekund, které mi věnuješ, mi pomůže splnit můj největší sen.
Jsem hrdá majitelka toho nejúžasnějšího stvoření, které jsem kdy potkala- tříleté psice čistokrevného voříška jménem Amy. Ačkoliv jsme si prošly nejednou nesází, je mým nejlepším parťákem, přítelem, ochráncem a oddaných společníkem. Po váhání a uváhách "ono to stejně nevyjde" jsem se nakonec rozhodla nás přihlásit do jisté soutěže. Pokud jsi dočetla až sem, jsem Ti velmi vděčná za Tvou pozornost a dovolím si troufale požádat, zda by jsi mi tento sen pomohla splnit. Stačí otevřít tento odkaz → http://www.brithappytogether.cz/ a pod videem ("Tee Pee") kliknout na tlačítko "To se mi líbí" (nutno dole na stránce listovat na stranu 3).
Předem děkuji a věřím v Tvojí pomoc :).

2 Limonáda • Blowme.blog.cz Limonáda • Blowme.blog.cz | Web | 22. května 2015 v 11:35 | Reagovat

Miluju tenhle film!! :D :))

3 Liesel Liesel | 22. května 2015 v 11:57 | Reagovat

[1]:Děkuji za komentář. Vůbec mě Tvá žádost neobtěžuje, ale bohužel nemám facebook, takže nemůžu kliknout na "To se mi líbí" - omlouvám se. Jinak jsem také velká fanynka psů, sama mám zlatého retrívra Bettynku.
Liesel

4 Liesel Liesel | 22. května 2015 v 11:58 | Reagovat

[2]: Děkuji za komentář. Také miluji tenhle film.
Liesel

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama